קבוצת רפאל

שוק הנדל"ן הוא אחד מהשווקים הכי תנודתיים שיש. בזמן ששווקים אחרים עשויים להישאר יציבים ולא להיות מושפעים ממגוון שינויים, שוק הנדל"ן הוא שוק שכמעט כל שינוי יכול להשפיע עליו – החל ממשברים כמו משבר הקורונה ועד פערי משכורות, החל מביקוש לבנייה באיזורים מסויימים ועד היצע מועט באיזורים אחרים. קבוצת רפאל היא אחת הקבוצות החזקות ביותר בשוק הנדל"ן, ופעילותה מתרכזת בענף הנדל"ן על כל סוגיו. הנה כמה פרטים על קבוצת רפאל שכדאי שתדעו, רגע לפני שאתם רוכשים נכס חדש.

קבוצת רפאל
קבוצת רפאל

קבוצת רפאל – היכרות ראשונית

נתחיל מרקע ראשוני שיעזור לכם להבין שכשמדברים על קבוצת רפאל מדברים על חבורת מקצוענים שיודעים בדיוק מה הם עושים. בראשה של קבוצת רפאל נמצא דוד רפאל, איש נדל"ן העוסק בתחום כבר למעלה מ-30 שנים. את קבוצת רפאל הקים דוד רפאל בשנת 2010, על מנת לרכז את כלל תחומי השירות שלה תחת מקום אחד.

קבוצת רפאל יוזמת ומבצעת מגוון רחב של פרויקטיי בנייה. במקביל לעבודתה בפועל, שומרת קבוצת רפאל על רמת איכות שירות גבוהה במיוחד, דבר המתבטא כבר משלבי העבודה הראשונים לצידה, ועד שלבי העבודה המתקדמים והסופיים ביותר.

הערכים של קבוצת רפאל – ערכים שאתם רוצים שתהיה לקבוצת הנדל"ן שאיתה אתם עובדים

ברגע שאתם יוצאים לדרך עם פרויקטים שונים של בניה, אתם חייבים לוודא שלצידכם נמצאים טובי אנשי המקצוע מהתחום, על מנת שתוכלו לקבל מענה מושלם לכל בעיה, שאלה או תהייה. הערכים שלאורם פועלת קבוצת רפאל הם ערכים שעונים בדיוק על הצורך הזה. בקבוצת רפאל עובדים באופן מתמיד על פיתוח, צמיחה וייעול התהליכים, דבר אשר מתבטא הן בתודעת השירות שלה, הן בכלים ובאמצעים שבהם היא עושה עזר לתכנון ובנייה בפועל, והן במקצועיות המקסימלית שמאפיינת כל כך את עובדי הקבוצה.

בקבוצת רפאל שמים את הלקוחות במקום הראשון, וגורמים לכך שכל חלום או שאיפה שלהם אכן יוכלו להתגשם על הצד הטוב ביותר.

קבוצת רפאל והסביבה

ענף הבנייה הוא ענף שבדרך כלל נתפס כמזהם, משמיד ודורסני, אולם קבוצת רפאל חרטה על דגלה ערכים אחרים לחלוטין בעניין הזה. על מנת למזער את הפגיעה באיכות הסביבה, קבוצת רפאל עושה כל מאמץ שביכולתה על מנת לעשות שימוש במגוון טכנולוגיות בנייה משוכללות, טכנולוגיות, מתקדמות וירוקות. באופן הזה, קבוצת רפאל יכולה לשמור על הטבע והסביבה בצורה הטובה ביותר, למנוע נזקים גדולים ולהגיע להישגים חדשים.

מדוע לבחור דווקא בקבוצת רפאל?

כל אלו הם רק קצה המזלג שניתן לספר על קבוצת רפאל. העבודה איתה בפועל תוביל אתכם להיכרות הרבה יותר מעמיקה ומוחשית עם כל הערכים והמאפיינים החיוביים כל כך של עובדי הקבוצה, והתוצאות מדברות בעד עצמן.

כשאתם מתלבטים בין קבוצות בנייה שיוכלו ללוות אתכם בפרויקט הבא שלכם, אתם צריכים שלצידכם יעמדו אנשי המקצוע הטובים ביותר. כפי שאתם יכולים להבין, אנשי המקצוע האלו נמצאים בקבוצת רפאל. צרפו לכל אלו את הניסיון האדיר של הקבוצה, יחד עם מאות הפרויקטים המוצלחים שנצברו אצלה עם השנים, והנה לכם המתכון המושלם להצלחה האישית גם שלכם.

רוצים לקבל מידע חשוב? קבוצת רפאל תדאג לתת לכם אותו

במקביל לכל העבודה המעשית שלה, מקפידה קבוצת רפאל גם על עבודה תיאורטית ומעשית לטובתכם – הלקוחות. באתר של קבוצת רפאל תוכלו למצוא מגוון מאמרים, כתבות וקטעי מידע רלוונטים שיוכלו להעשיר אתכם, ולהכניס אתכם יותר ויותר פנימה אל עולם הנדל"ן.

בין היתר, תוכלו למצוא באתר של קבוצת רפאל מידע שימושי עבור רכישת קרקעות, קבוצות רכישה, השקעות נדל"ן בגיאורגיה, על מצב שוק הנדל"ן במגוון ערים בישראל ועוד. כל המידע הזה יוכל לייצר עבורכם את התמונה המלאה שאותה אתם כל כך מחפשים לקבל, ובהתאם להצליח לקבל החלטות נבונות כלפי הצעד הבא שלכם בעולם הנדל"ן.

איך יוצרים קשר?

קבוצת רפאל מאפשרת לכם לפנות אליה בשלושה ערוצים שונים:

1. באמצעות תיאום פגישה במשרדי החברה ברמת גן.

2. באמצעות שיחת טלפון למספר *8058 או 03-5587505.

3. באמצעות השארת פרטים אישיים באתר האינטרנט של הקבוצה, בעמוד "צור קשר".

זה הזמן שלכם לצאת לדרך עם קבוצת רפאל ולקבל את כל המידע, הליווי והמקצועיות הדרושים לכם בדרך אל ההצלחה. מוזמנים להיכנס גם ללינקדאין של הקבוצה

כתבות על הקבוצה

הצצה לפרויקט חדש ומסקרן בשכונת כוכב הים בנתניה

שכונת כוכב הים בנתניה היא הזדמנות פז למי שחולם לגור ליד הים

נגישות
הצהרת נגישות