עובדות מעניינות על קבוצת רפאל נדל"ן

אם הגעתם לעמוד הזה כנראה כבר יצא לכם לשמוע עלינו! אז נעים להכיר, אנחנו קבוצת רפאל נדל"ן – מקבוצות הנדל"ן המובילות ביותר בארץ. אם אתם חושבים על ביצוע עסקת נדל"ן, בין אם לצרכי השקעה, מגורים, צרכים עסקיים ועוד, הגעתם בדיוק למקום הנכון. בקבוצה שלנו עובדים על מגוון פרויקטים, החל מהתחדשות עירונית ותמ"א 38 ועד פרויקטים למגורים, פרויקטים מסחריים ופרויקטים עסקיים, ואתם מוזמנים למצוא את הפרויקט שהכי מתאים לכם להשתלב בו באמצעות אתר האינטרנט שלנו! עד אז, כדי שתתחילו להכיר אותנו קצת יותר לעומק, הכנו לכם כמה עובדות מעניינות עלינו שכדאי לכם מאוד להכיר.

קבוצת רפאל נדל"ן – למעלה מ-30 שנות ניסיון לא הולכות ברגל

אז נתחיל בעובדה הראשונה והחשובה ביותר – הניסיון שלנו. בראשה של קבוצת רפאל נדל"ן עומד מר דוד רפאל, המנכ"ל והבעלים, שמוביל אותה בגאון כבר שנים ארוכות. את הניסיון שלו רכש דוד רפאל לאורך למעלה מ-30 שנים, והוא מנחיל את הידע והמורשת המקצועית שלו בצורה מופתית גם אל יתר חברי הקבוצה וצוות העובדים.

תחת מר דוד רפאל פועלים עשרות אנשי מקצוע ממגוון תחומים, החל מאדריכלים ומהנדסים ועד אנשי שיווק ומכירות. כל איש ואשת צוות בקבוצת רפאל נדל"ן עוברים הכשירה מעמיקה על מנת להעניק לקהל הלקוחות שלנו את השירות הטוב ביותר, המענה המקצועי והזמין ביותר, ואת הפרויקטים החדשנים ביותר במדינת ישראל.

פרויקטים בפריסה ארצית עם קבוצת רפאל נדל"ן

עובדה נוספת ומעניינת אודותינו קשורה בהיקפי הפעילות הנרחבים שלנו. במסגרת הפרויקטים שלנו אנחנו מגיעים לכל פינה בארץ. תוכלו למצוא את הפרויקטים שלנו החל מערים מרכזיות כמו רמת גן, חולון, כפר סבא או רחובות, ועד ערים מרוחקות יותר באיזורים כמו טירת הכרמל, נשר, חיפה, צפת או תל מונד. המטרה שלנו היא לחלוש על כמה שיותר איזורים ברחבי הארץ, על מנת להעניק לכמה שיותר אזרחים את האפשרות לקחת חלק בפרויקטים שלנו.

עכשיו אנחנו מזמינים גם אתכם ליצור איתנו קשר דרך אתר האינטרנט או באופן טלפוני, על מנת לקבל מאיתנו את כל הפרטים המעניינים על הפרויקטים החדשים שעומדים על הפרק!

נגישות
הצהרת נגישות