משרדים להשכרה

בשנים האחרונות גדלה כמות החברות בישראל, שנוספו מאות חברות הייטק ועוד מגוון חברות אשר מעניקות שירותים שונים הנעים בין שירותי לקוחות ועד אל מרכזי תמיכה. חברות אלו עושות שימושים במגוון משרדים להשכרה, כאשר רק החברות הגדולות והבינלאומיות רוכשות בנייני משרדים משלהן. אך נתון מצביע לא רק על סקטור חדש של משכירי נכסים מסחריים, אלא גם על מספר הולך וגדל של משקיעי נדל"ן אשר מפנים את ההשקעות אל עבר משרדים להשכרה. תחום זה הולך ומתפתח בשני העשורים האחרונים בישראל, בו ניתן להשקיע דרך חברות לייעוץ נדל"ן, קרנות השקעה שונות בנדל"ן ובצורה עצמאית.

 

להשכיר משרדים

כאשר מדובר בחיפוש אחר משרדים להשכרה, חשוב לדעת כי לחיפוש שכזה ישנן כמה נקודות קריטיות במיוחד כשהראשונה מהן היא כמובן המבנה. נקודה זו כוללת בתוכה כמובן את התכנון הפנימי של חלל העבודה, החל מחלוקה הנדרשת למשרד שלנו ועד אל האפשרות לבצע שינויים מתבקשים. לצד זאת על המבנה גם להיות בעל תקינות מסוימת כמו קירות משופצים, מעליות תקינות, לובי שיוכל להרשים את באי המקום ועוד.

 

מחיר מיקום ושירותים נוספים

כמו כן מחיר שכר הדירה והארנונה של המשרד יושפעו לא רק מאיכות המבנה, גודל המשרדים אלא גם מהמיקום הגאוגרפי שלו. כך למשל משרד בפריפריה יכול להיות זול משמעותית ממשרדים בלב תל אביב, עם זאת במשרד אשר אמור גם לקבל קהל חשוב לבחור מיקום מרכזי ונגיש. כמו כן בחלק מהמשרדים להשכרה ניתן להנות מעוד מגוון שירותים מעולים, חלקם נעים בין שירותי ניקיון, גינות נוי, אבטחה בכניסה אל הבניין ועוד. שירותים אלו אמורים גם כן להשפיע על מחיר ההשכרה, אך במרבית המקרים יוכלו לחסוך לא מעט "כאב ראש" עבור המשכירים.

נגישות
הצהרת נגישות