מה הקשר בין קבוצת רפאל ותחום הנדל"ן?

יש לא מעט תחומים שבהם שם מסוים נקשר אוטומטית עם התחום שלו. לצורך הדוגמה, כשאומרים "מקדונלדס" כבר ממש אין צורך להסביר שמדובר על חנות למכירת המבורגרים, כשאומרים "נייק" ברור לכולם שמדובר על מותג ספורט ענק, ואילו השם "מרצדס" נקשר באופן אוטומטי עם המותגים המוכרים והיוקרתיים ביותר של עולם הרכב. אותו הדבר קורה בשנים האחרונות בתחום הנדל"ן, כשמדברים על שם הקבוצה שלנו – קבוצת רפאל, ומבינים מיד שמדובר על קבוצת הנדל"ן המובילה בארץ. עדיין לא מכירים אותנו? הנה כמה פרטים שיעזרו לכם לסדר את הפאזל בצורה קצת יותר טובה.

קבוצת רפאל – להצלחות חדשות בתחום הנדל"ן

אנחנו ב קבוצת רפאל מובילים כבר שנים את תחום הנדל"ן במדינת ישראל. לצד קבוצות קטנות, בינוניות או גדולות יותר, אנחנו מביאים אתנו את כל מה שדרוש על מנת לשנות את פניו של תחום הנדל"ן בארץ, ודואגים שערכים כמו יצירתיות, חדשנות ופריצת גבולות יהיו נר לרגלינו לאורך כל העשייה שלנו.

לאור כל הפעילות הענפה הזו, אנחנו בקבוצת רפאל מצליחים להוביל היום עשרות פרויקטים במקביל בארץ – פרויקטים יוקרתיים, פרטיים, עסקיים, התחדשות עירונית, תמ"א 38 ועוד.

מדוע לבחור דווקא בקבוצת רפאל?

אנחנו בקבוצת רפאל מביאים איתנו הרבה יותר מרק את הפרטים הטכניים שקשורים בבנייה עצמה. מבחינתנו, הבנייה היא העשייה המרכזית שלנו, אך נלווים אליה עוד לא מעט פרטים שהופכים את התהליך להרבה יותר מקצועי, איכותי, נעים ומצוין עבור הלקוחות שלנו. לצד ההבנה המוחלטת שלנו בתחום הנדל"ן, שנולדה מתוך למעלה מ-30 שנות ניסיון של הבעלים ומנכ"ל הקבוצה – דוד רפאל, אנחנו דואגים להביא איתנו גם שירות מעולה וסבלני, מענה זמין ומיידי לכל לקוח או לקוחה, וכמובן שקיפות מוחלטת לכל אורך הליך העבודה.

כאשר אתם מגיעים לרכוש נכס חדש, בין אם להשקעה, בין אם למגורים ובין אם לכל צורך אחר, אתם צריכים שמאחוריכם תעמוד קבוצה שתוכל לספק לכם לא רק את מה שאתם מבקשים ומצפים לו, אלא אפילו לעלות על הציפיות שלכם. בזה בדיוק אנחנו בקבוצת רפאל מתמקדים, ואנחנו מזמינים גם אתכם ליצור אתנו קשר ולצאת לדרך משותפת ומוצלחת!

כתיבת תגובה

כתובת האימייל שלך לא תפורסם.

נגישות
הצהרת נגישות