כיצד קבוצת רפאל משפיעה על הפיתוח והבנייה במדינת ישראל?

מדינת ישראל עושה בשנים האחרונות צעדים כבירים על מנת להרחיב את הבנייה בה, זאת על מנת ליישב עוד עשרות אלפי אזרחים שמגיעים אליה מדי שנה, לאפשר בנייה מודרנית וחדשנית לתושבי מדינת ישראל, וכמובן על מנת לפתח גם את הפריפריה ולהפוך אותה למקום ראוי למגורים, לתעסוקה ולגידול ילדים. אנחנו בקבוצת רפאל לוקחים חלק ענף וגדול מאוד בפיתוח הבנייה במדינת ישראל, אז בואו להבין יחד איתנו איך בדיוק זה עובד.

קבוצת רפאל – פרויקט אחר פרויקט

העשייה שלנו בקבוצת רפאל מתמקדת ביזום ותכנון של פרויקטי נדל"ן משתנים. העשייה שלנו מתפרשת על פני יריעה רחבה במיוחד, שמתחילה בתחומי התמ"א 38 וההתחדשות העירונית, ומגיעה עד פרויקטי נדל"ן להשקעות, למגורים, נדל"ן מסחרי, נדל"ן משרדים ועוד.

הפעילות שלנו לא נעצרת לעולם, להיפך – אנחנו ממשיעים לשעוט קדימה בכל פעם מחדש. הפרויקטים שלנו מתבצעים במקביל וגם אחד אחרי השני, כך שכרכרת הנדל"ן שלנו דוהרת קדימה בקצב מסחרר בדרך לעוד ועוד מבנים יפים, יציבים וחזקים במדינת ישראל.

קבוצת רפאל לפיתוח מדינת ישראל

מדינת ישראל רוויה בקבוצות נדל"ן שונות שכל אחת מהן מביאה איתה ידע, ניסיון ומקצועיות ברמות קצת אחרות, ואנחנו בקבוצת רפאל בולטים מעל כולן עם ניסיון של למעלה מ-30 שנים, עם צוות הנהלה יוצא דופן במקצועיותו ובכישוריו, וכמובן עם עשרות פרויקטי נדל"ן שרק הולכים ומתפתחים עם השנים.

כשאתם חוברים לפרויקטים של קבוצת רפאל אתם מבטיחים לעצמכם ליווי צמוד, שקיפות, הוגנות ואדיבות לאורך כל ההליך. בתחום שבו קשה מאוד למצוא יזמים אנושיים, מקצועיים ונעימים, אנחנו בקבוצת רפאל מקפידים לשים אתכם, הלקוחות שלנו, במקום הראשון ולגרום לכם להרגיש הכי בנוח שיש – ממש כמו בבית.

פנו אלינו להצטרפות לפרויקטים הרלוונטים

היום אנחנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר טלפוני, דרך אתר האינטרנט שלנו או באמצעות פגישה ראשונית כדי לשמוע את כל הפרטים הדרושים לכם על מנת לצאת יחד איתנו לדרך אל עבר הפרויקט שהכי מדבר אליכם – להשקעה, למגורים, לעבודה וכו'. מבטיחים להעניק לכם שירות מכל הלב, ומחכים לשמוע מכם!

נגישות
הצהרת נגישות