השקעות נדל"ן

ישראלים נהנים בשנים האחרונות ממגוון עצום של אפיקי השקעות, בשונה משנים קודמות הישראלים מגיעים אל שווקים בינלאומיים, החל ממניות ועד אל השקעות נדל"ן שונות. אך כאשר מדובר בהשקעות נדל"ן ישנם כמה נקודות שהן הרבה מעבר למס רכישה ומס שבח, אשר עשויות לעזור גם למשקיע המנוסה ביותר וגם למשקיע המתחיל. נקודות אלו נעות לא רק בין המיקום הגאוגרפי של הנכס המיועד להשקעה, אלא אפילו במנעד ההשקעות שקיים בנדל"ן בישראל ולעיתים גם במדינות אחרות. השקעות אלו מאפשרות להפוך השקעות נדל"ן להרבה יותר פשוטות, בין אם ניעזר בחברה לייעוץ ובין אם נבקש ללמוד ולעשות זאת בעצמנו.

 

השקעות נדל"ן קטנות

החלום לרכישת נכס הוא אף פעם לא רחוק כמו שזה נדמה לרובנו, ראשית כל כי האפשרות לרכוש נכס להשקעה במחיר נמוך נע כיום בין מאה ועד חמש מאות אלף שקלים. נכסים אלו מתאפיינים בעיקר בקרקעות המיועדות להפשרה, שעלותן יכולה לנועה בין שבעים ועד מאתיים אלף שקלים והן עשויות בחלקן להניב תשואה של מאה אלף בשנה. השקעה נוספת היא בדמותם של משרדים וחנויות כאשר העלות נעה במחירים שבין מאה עד שלוש מאות אלף שקלים, והביקוש עבור משרדים במרכזי הערים והפריפריה רק הולך וגדל בשנים האחרונות.

 

השקעות נדל"ן מגוונות

אפשרויות של השקעות בנדל"ן אינן מסתיימות רק בהשקעות קטנות או גדולות, אלא גם נמצאות בקרנות השקעה בנדל"ן הפעולות בדרך כזו בה המשקיעים יוכלו להרוויח גם כן מרווחי השכירות. קרנות אלו מגייסות כספים ממשקיעים, לוקחות במידת הצורך גם הלוואה ואחראיות על בנייה איכותית ותחזוקה של מרכז מסחרי או בניין משרדים. עם זאת חשוב למצוא קרן מומלצת, בעלת "קבלות" ונכסים שכבר נבנו לצד לקוחות אשר נהנים מפירות ההשקעה.

נגישות
הצהרת נגישות