הפרויקטים החדשים של הקבוצה ששווה להכיר

חושבים להשקיע בנדל"ן? כבר יצא לכם לבצע עסקאות נדל"ן ולהיכוות מהן? רוצים לעלות על דרך המלך בדרך להשקעה הבאה שלכם? הפרויקטים החדשים של הקבוצה שלנו, קבוצת רפאל נדל"ן, הם בדיוק מה שאתם צריכים להכיר עכשיו! תחת ידי הקבוצה יוצאים מגוון פרויקטים לדיור, למשרדים, להתחדשות עירונית ולתמ"א 38, ואנחנו שמחים לחשוף בפניכם את הפרויקטים שבהם אתם יותר ממוזמנים לקחת חלק בעתיד הקרוב.

קבוצת רפאל – משקיעים בדרך הנכונה

עוד לפני שנספר על מגוון הפרויקטים החדשים של קבוצתנו, קבוצת רפאל נדל"ן, חשוב לנו שתדעו עלינו כמה דברים:

  1. אנחנו הכי מנוסים שיש, ומביאים איתנו למעלה מ-30 שנים של עיסוק בתחום הנדל"ן.
  2. השירות מבחינתנו הוא קודש הקודשים. ברגע שנכנס אלינו לקוח חדש, אנחנו יודעים לתת לו בדיוק את מה שהוא צריך – תשובות סבלניות לכל שאלה, יחס אישי, ליווי צמוד ושקיפות לאורך כל הדרך.
  3. הפרויקטים שלנו שומרים על קו חדשני, יצירתי ויוצא דופן, שמקפיץ את עולם הנדל"ן כמה רמות למעלה מאיפה שהוא היה בעבר.

הפרויקטים של הקבוצה

אנחנו, קבוצת רפאל, עובדים במקביל על ארבעה מישורים שונים – פרויקטים מסחריים, פרויקטי מגורים, פרויקטים של התחדשות עירונית ופרויקטי תמ"א 38. תחת פרויקטים מסחריים תוכלו למצוא פרויקטים כמו GOLDTEC צ'ק פוסט חיפה, נשר – המחצבה, פרויקט השבחת קרקע בטירת הכרמל עוד. תחת פרויקטים למגורים נמצאים כמה פרויקטים גדולים ובולטים במיוחד, כמו בקרית שלום בתל אביב, בכפר סבא צפון, בשכונת כוכב הים בנתניה, בתל מונד ועוד. כמו כן, תחת פרויקטים של התחדשות עירונית ותמ"א 38 אנחנו פועלים בין היתר בעיר רמת גן, שהולכת והופכת לאטרקטיבית יותר לאור הבנייה שלנו.

יוצרים קשר ויוצאים לדרך ביחד

זה הזמן שלכם להיכנס לאתר האינטרנט שלנו או ליצור איתנו קשר במספר הטלפון 077-8048625. נציגינו ישמחו לתת לכם את כל הפרטים הדרושים לכם על מנת להתעניין בפרויקטים ולהצטרף אליהם כרוכשים, ולספק לעצמכם חוויה אחרת לחלוטין ממה שהכרתם עד היום בתחום הנדל"ן. מחכים לשמוע מכם!

נגישות
הצהרת נגישות