הכירו את הצוות המוביל של קבוצת רפאל

אנחנו בקבוצת רפאל הכי אוהבים לתת לכם, העוקבים והלקוחות שלנו, את המידע שדרוש לכם על מנת להתחבר אלינו ולעשייה שלנו, והיום אנחנו רוצים לתת לכם הצצה לצוות המוביל שלנו! את אנשי המקצוע שלנו בחרנו בקפידה, ולאורך השנים הצלחנו להקים נבחרת שמובילה את קבוצת רפאל קדימה וגורמת לכל לקוח או לקוחה להרגיש בנוח עם כל שאלה, תהייה או בקשה שעולה להם לאורך הדרך המשותפת שלנו. אם גם אתם מתלבטים אם אנחנו האנשים שהכי מתאימים לכם – בואו להכיר אותנו קצת יותר במסגרת הכתבה הבאה.

הטובים לקבוצת רפאל

בקבוצת רפאל המילה "פשרה" נמצאת מחוץ לתמונה. כל איש ואשת צוות שלנו נבחרו אחרי תהליך היכרות מעמיק, ודורש רקע מקצועי שמוכיח שיכול לבוא לטובת הקבוצה. בהתאם, תוכלו להרגיש גם אתם בתור לקוחות שאתם עטופים ב-100% מקצועיות, איכות ושירות לאורך כל התהליך המשותף איתנו – החל מהמפגש הראשון ועד קבלת המפתח לבית החדש שלכם.

בצוות תוכלו למצוא את אור רפאל – מנהל המכירות שלנו, גיל רפאל – סמנכ"ל המכירות וליאל רפאל – מנהל פרויקטים בהתחדשות עירונית. שלושתם מביאים איתם רוח צעירה ורעננה אל הקבוצה, המון ידע וניסיון וכמובן רצון אדיר לשנות, לקדם ולפתח.

אנשי צוות נוספים בקבוצת רפאל

בצוות שלנו תוכלו גם למצוא את גלעד טבצ'ניק – מנהל פרויקטים ויזמות, ארז בן עמרם – סמנכ"ל כספים, איתי סעדי – מנהל פרויקטים וכמובן את לירון זארי – מנהל שיווק. כולם עובדים יחד בשילוב ידיים בדרך להוביל את קבוצת רפאל בהצלחה, משום שהצלחתנו הצלחתכם וההיפך!

איך אפשר להתחיל לעבוד איתנו?

אנחנו , קבוצת רפאל, עובדים רבות על מנת ליזום ולתכנן תהליכי בנייה שונים ברחבי הארץ, החל מפרויקטים של תמ"א 38 והתחדשות עירונית ועד משרדים להשקעה, נדל"ן מסחרי, נדל"ן מגורים, יזמות נדל"ן ועוד.

כל מה שתצטרכו לעשות על מנת לחבור אלינו זה להיכנס לאתר האינטרנט שלנו, לבדוק מהם הפרויקטים הרלוונטים לכרגע ולהשתלב באחד מהם או יותר. לכל שאלה תוכלו תמיד לפנות אלינו במספר הטלפון שלנו 077-8048625 ונשמח לעמוד לרשותכם בכל עת ולכל שאלה.

נגישות
הצהרת נגישות