למה כדאי לכם להשקיע בנדל"ן בגאורגיה?

השקעות הנדל"ן היו מאז ומתמיד השקעות משתלמות ומבטיחות, אך בעשורים האחרונים הן הפכו להשקעות המשתלמות ביותר וכאלו שיכולות להבטיח תשואה מאוד גבוהה בעתיד. אך לפני שמשקיעים בנדל"ן, יש לבחון מספר מרכיבים, שיכולים להשפיע על התשואה ועל רווחיות ההשקעה, והמרכיב המשמעותי מביניהם הוא אלמנט המיקום ושאלת השאלות – היכן כדאי להשקיע?

דוד רפאל - נדל"ן בגאורגיה

נדל"ן בגאורגיה (Stuart Miles)

מאת: דוד רפאל – צוות האינטרנט

השקעת נדל"ן במזרח אירופה יכולה להיות אפשרות מצוינת עבור אלו המחפשים להשקיע את כספם בנדל"ן, במיוחד אם מדובר בגאורגיה, שבולטת בכדאיות ההשקעה בה, בגלל הביקוש הגבוה לדירות והמחסור הרב בהיצע. מעבר לכך, ישנם אלמנטים נוספים כמו שיטת המיסוי בגאורגיה, התקרבותה למערב ומחירים נמוכים, שהופכים את השקעות הנדל"ן בה למשתלמות ביותר.

הנה מספר סיבות עיקריות, שיענו לכם על השאלה מדוע כדאי לכם להשקיע בנדל"ן בגאורגיה:

  • מיקום – עבור משקיעים ישראלים, הקרבה לגאורגיה וזמן הטיסה הקצר, מהווה יתרון בולט כאשר מדובר בהשקעת נדל"ן, מה שמאפשר להם לבקר במקום מידי פעם, לפקח ולהיות עם יד על הדופק. כמו כן, עיר הבירה של גיאורגיה, טיביליסי היא עיר תיירותית ומסבירת פנים, הציעה אטרקציות, אוכל טוב ובילויים.
  • התקרבות למערב – משנה לשנה הופכת גאורגיה ממדינה הנחשבת לאקזוטית ומסתורית, למדינה משגשגת ופתוחה, מה שהופך אותה ליעד נדל"ן מבוקש. ההתקרבות למערב כוללת התפתחות של עסקים פרטיים, תרבות בילוי ורמת חיים גבוהה ועל כן, יש מגוון רחב של אפשרויות בלתי מנוצלות בגאורגיה. אפשרויות אלו יכולות להפוך את ההשקעה בנדל"ן לרווחית במיוחד ולהבטיח תשואה גבוהה בעתיד.
  • המיסוי הנמוך – השלטון בגאורגיה מנסה להפוך אותה למקום משגשג ולכן, יצר תנאים מצוינים שמפתים את המשקיעים הזרים להשקיע את כספם בגאורגיה. המיסוי הנמוך עושה את שלו והמשקיעים הזרים יכולים ליהנות מהשקעות נוחות. המיסים למעשה קוצצו בשני שלישים, ובכך סייעו לכלכלה לצמוח ולאפשר גם לעם הגאורגי שוק חופשי וער. כמו כן, המשקיעים הישראלים כבר מוכרים בגאורגיה ולכן פיתחו רשת של קשרים ענפים, המסייעים להם למצוא את השקעות הנדל"ן הטובות והאטרקטיביות ביותר.

דוד רפאל עוסק בתחום הנדל"ן מ-1990 והקים את קבוצת רפאל ובתוכה חברת רפאל נדל"ן, שהציבה רף חדש בכל התחומים החל מהשקעות, יזום וביצוע פרויקטים נבחרים. 

 

כתיבת תגובה

כתובת האימייל שלך לא תפורסם.

נגישות
הצהרת נגישות