במה נבדלת פעילותה של רפאל נדל"ן מקבוצות נדל"ן אחרות?

הבנייה במדינת ישראל נמצאת במצב מאוד ענף ומתקדם, וכמעט בכל יום ניתן להבחין בפרויקט בנייה חדש, בין אם של התחדשות עירונית, תמ"א 38, בנייה של מבני מגורים או בנייה של בניין משרדים. קבוצות נדל"ן רבות מלוות את פרויקטי הבנייה האלו, אך הן כולן נבדלות האחת מהשניה בכמה וכמה קטגוריות וקריטריונים. היום נספר לכם מה ההבדלים בין הפעילות שלנו בקבוצת רפאל נדל"ן לעומת קבוצות נדל"ן אחרות, כך שתוכלו להיות בטוחים שאתם יכולים לסמוך עלינו במאת האחוזים.

קבוצת רפאל מביאה איתה ניסיון עשיר במיוחד

את קבוצת רפאל מוביל כבר עשרות שנים הבעלים והמנכ"ל דוד רפאל. דוד עוסק בעולם הנדל"ן כבר למעלה מ-30 שנה, ולכן הוא מביא איתו ידע רב שאותו הוא רכש לאור הפרויקטים השונים שבהם הוא לקח חלק, שיתופי הפעולה שיצר לאורך השנים, והפרויקטים שיזם, ניהל ותכנן בתחום הנדל"ן בארץ.

בכל הנוגע לתחום הנדל"ן, הניסיון והידע הם גורמים הכרחיים להצלחת הפרויקט, בין אם הוא נועד לאכלס אנשים למגורים ובין אם לצרכים אחרים.

השירות הגבוה של רפאל נדל"ן עושה את ההבדל

הפעילות שלנו בקבוצת רפאל נדל"ן לא היתה יכולה להתקיים כמו שהיא לולא אנשי השירות המופלאים שלנו. תודעת השירות אצלנו מובילה את כל כרכרת הקבוצה קדימה, כשהיא עמוסה באנשי מקצוע חייכנים, סבלניים ואדיבים ששמחים תמיד לענות על כל שאלה ולפתור כל בעיה.

המקצועיות של הקבוצה היא חסרת פשרות

אצלנו בקבוצת רפאל  תמצאו את אנשי המקצוע הטובים ביותר בתחומם. החל מאנשי המכירות, דרך המהנדסים ועד האדריכלים – כל אחד ואחת מצוות הקבוצה מביא איתו מומחיות ייחודית שאין לה שום תחליף. בעבודה עם הקבוצה שלנו תוכלו להיחשף לכל אלו ולהיכנס בראש שקט אל תוך עסקת הנדל"ן הבאה שלכם.

אנחנו מזמינים אתכם להצטרף בשמחה אל שורת הלקוחות המרוצים שלנו כדי לבצע עסקאות נדל"ן עם שקט נפשי וביטחון גדול, בזמן שמאחוריכם עומדת קבוצה שיודעת היטב מה היא עושה, ועושה את זה על הצד הטוב ביותר.

נגישות
הצהרת נגישות